همیشه با شما

دوربین کده

فکر اولیه راه اندازی فروشگاه دوربین کده (محاشاپ) با هدف تامین ابزار و دستگاه های اداری و صنعتی به سالهای 90 و 91 بر می گردد. از سال 98 تا 99 مطالعات کارشناسی و تحلیل بازار فروش اینترنتی کشور انجام و نهایتا در سال ۹9 اولین گام اجرایی در مسیر راه اندازی فروشگاه اینترنتی دوربینکده ( محاشاپ) برداشته شد. از مهمترین نقاط قوت این مجموعه در کنار هم قرار گرفتن تیمی با تجربه، شناخته شده و خبره در حوزه IT و تیمی برجسته در حوزه اقتصادی و مارکتینگ بود. این تیم پس از راه اندازی شرکت و در یک بازه زمانی تقریبا دو ساله وب سایت فروشگاه اینترنتی محاشاپ را در فروردین ماه 1400 راه اندازی نمود.
استراتژی مدیران محاشاپ از همان ابتدا خلق بیشترین مزیت برای مشتریان و تامین رضایت حداکثری آنها بود. آنها موفقیت خود را صرفا در گرو رضایت مشتریان خود می دانستند، زیرا آگاه بودند که در دنیای کنونی و با وسایل ارتباطی پیشرفته و گسترش شبکه های اجتماعی، رضایت مشتریان تنها برگ برنده آنها خواهد بود و لذا سعی نمودند بجای صرف بودجه های کلان برای تبلیغات، تمرکز و بودجه خود را صرف تامین حداکثر رضایت مشتریان کنند.

عرضه محصولات با کمترین قیمت و با کمترین حاشیه سود، عرضه محصولات مختلف با تنوع بالا در برندها، عرضه محصولات برندهای معتبر و شناخته شده با گارانتی های اصلی، ارسال سریع حتی در مورد کالاهای حجیم (نظیر سیستم های رو میزی یکپارچه All in One )، راه اندازی یک وب سایت با امکانات فنی کامل و کاربرپسند برای سهولت استفاده توسط مشتریان، روشهای ارسال متعدد برای انتخاب توسط مشتریان، سیستم هوشمند پیگیری سفارشات در کنار سایر امکانات منحصر به فردی که برای تامین رضایت مشتریان به مرور زمان توسط این فروشگاه ارائه خواهد شد، نشان دهنده رویکرد جدیدی در بین فروشگاه های اینترنتی می باشد.
در حال حاضر این فروشگاه دارای تیم های تخصصی در حوزه های فروش، مارکتینگ، تأمین کالا، برنامه نویسی و ارسال بوده که در کلیه ساعات کاری خود پاسخگوی مشتریان محترم می باشند.
جهت رسیدگی به کلیه امور مشتریان از جمله ثبت سفارشات، پاسخ به سؤالات و دریافت نظرات و پیشنهادات، انواع راه های ارتباطی از تلفن، ایمیل، فکس و پیامک در نظر گرفته شده است که از طریق صفحه اصلی سایت یا صفحه تماس با ما قابل دسترسی است.

خدمات و اهداف

خدمات دوربینکده (محاشاپ) برای فروشندگان محترم :
وجود مدیران باتجربه ی فعالیت بیش از یک دهه در بازار آی تی ایران و در نتیجه شناخت کامل بازار، موجب گردیده که راهکارهای ویژه و منحصر به فردی برای شرکت های مادر، شرکتهای کوچک در حال توسعه و فروشگاه های برتر در زمینه تجهیزات امنیتی ، اداری و دنیای پرمخاطب اینترنت داشته باشند.
• افزایش فروش با قیمت رقابتی و منصفانه به مصرف کنندگان نهایی
• افزایش فروش به همکاران تهران و شهرستانها ( بیش از 500 فروشگاه و شرکت در تمامی استانهای ایران )
• افزایش فروش و ایجاد ارتباط با مسئولین خرید ارگان های دولتی
• افزایش شبکه مشتریان بصورت مویرگی در سراسر ایران
• برندسازی سازمان و محصولات خود در یک فضای 100% تخصصی در حوزه امنیتی
• افزایش فروش نقدی و کمک به کاهش زمان ماندگاری کالا در انبار
• حضور در یک بازار بزرگ که روزانه میزبان صدها نفر خریدار ، می باشد

خدمات دوربینکده (محاشاپ)برای مصرف کنندگان محترم :
دوربینکده (محاشاپ) به مصرف کنندگان عزیز کمک میکند که بدون هیچ هزینه ای، کالا و خدمات خود را در ویترین دوربینکده (محاشاپ) جستجو کرده و پس از مشاهده تصاویر کالا، مشخصات فنی، نقد و بررسی و همچنین با مطالعه بخش گارانتی های اصلی و معتبر ، کالای خود را با خدمات پس از فروش معتبر تهیه نمایند.
• مقایسه قیمت کالا بین صدها شرکت واردکننده و نمایندگی های فروش قبل از خرید ( صدها قیمت رقابتی بجای یک قیمت فروشگاه آنلاین )
• خرید بصورت مستقیم و بدون واسطه از تولیدکننده اصلی، تولیدکننده داخلی و نمایندگی های فروش معتبر و در نتیجه خرید با پایین ترین قیمت ممکنه در بازار ( حذف واسطه های کاذب )